
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 4 mm |
| Width | 4 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Output Voltage | 2.3 V |
| Operating Supply Voltage | 28 V |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Quiescent Current | 500 µA |
| Number of Outputs | 1 |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 days ago) |
Stock: 87
Distributors
pcbx
Unit Price$1.64381
Ext.Price$1.64381
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.64381 | $1.64381 |
| 10 | $1.53043 | $15.30430 |
| 25 | $1.34758 | $33.68950 |
| 50 | $1.18657 | $59.32850 |
| 100 | $1.04479 | $104.47900 |
| 300 | $1.02832 | $308.49600 |
| 500 | $1.01210 | $506.05000 |
| 1000 | $0.99716 | $997.16000 |
